Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

 

Czeski producent samochodów przypomniał, że lubi przykładać uwagę do szczegółów, dlatego przedstawił model Superb „Black Crystal”. We współpracy z renomowaną hutą szkła Preciosa, marka zreinterpretowała detale nowej ŠKODY Superb.

 

Jednym z najważniejszych punktów nowej ŠKODY Superb „Black Crystal” jest unikalne wykończenie obręczy kół, które zostały pokryte „gwiezdnym pyłem” StarDust®. Powierzchnia felg została pokryta specjalną powłoką, w skład której wchodzą małe, jasne kryształki.

 

Dzięki temu nowy model pokazowy czeskiej marki wygląda rewelacyjnie. W lecie tą samą powłoką zespół projektowy ŠKODA pokrył trofeum zwycięzcy Tour de France. Dodatkowo logotyp z przodu i z tyłu, na kołach oraz kierownicy wykonane są z wysokiej jakości kryształu. Nawet emblemat Laurin & Klement na kierownicy jest rozświetlony kryształowymi elementami.

 

„Nową ŠKODĘ Superb wyróżnia wyrazisty, emocjonalny projekt oraz wielka dbałość o szczegóły. To stwierdzenie jest dodatkowo wzmocnione w pokazowym Superbie ‘Black Crystal’. Dzięki precyzyjnie przetworzonym szklanym kryształom, pokazowy wóz wygląda jak biżuteria do noszenia tylko na specjalne okazje” - mówi główny projektant ŠKODY, Jozef Kabaň.

 

Nowa pokazowa ŠKODA Superb „Black Crystal” będzie świętować swoją premierę na Designblok 2015, podczas czeskiego Design and Fashion Week w Pradze.

 

Źródło: Skoda Polska

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testyNa rynku od 19-stu lat i ciągle zdobywa nowych fanów. Jest to flagowy model koncernu GM. Chciałbym dziś przedstawić ostatnie, czwarte już wcielenie tego samochodu. Do mojej dyspozycji oddano egzemplarz z benzynowym silnikiem 1,6 16V o mocy 115 KM.

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej

 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej