Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Anna Dereszowska i Katarzyna Glinka wezmą udział w specjalnej serii Rekrut cyklu Runmageddon zaplanowanej na 26 maja. Do pokonania będą miały dystans 6 km i ponad 30 przeszkód.

Kiedy dostałam propozycję, by wziąć udział w tej imprezie, nie wahałam się ani chwili. Cieszę się, że mogę połączyć moją miłość do biegania ze wsparciem tak ważnej inicjatywy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – mówi Anna Dereszowska, ambasadorka Renault.

Na trasie ekstremalnego biegu spotkają inne osobistości ze świata sztuki, mediów i sportu oraz zwycięzców charytatywnej licytacji. Dochód z niej zostanie w całości przekazany na działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jako fanka sportów ekstremalnych nie mogę się doczekać startu w Runmageddonie. Chętnie spróbuję swoich sił, zwłaszcza że wszystkich uczestników biegu łączy szczytny cel – mówi Katarzyna Glinka, ambasadorka Renault.

Runmageddon to największy cykl biegów z przeszkodami w Polsce. Tegoroczna edycja obejmuje kilkanaście imprez, podczas których uczestnicy muszą pokonać liczne przeszkody, zarówno naturalne, jak i te stworzone przez organizatorów. W tym roku Renault Polska kontynuuje współpracę z Runmageddonem i jest sponsorem głównym cyklu.

Źródło: Renault

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testy


 

Pod koniec lutego polski oddział japońskiej marki Mitsubishi obchodził 20-lecie istnienia w naszym kraju. Z tej okazji przedstawiono dwoje nowych ambasadorów swojej marki. Pierwszym została Anna Cieślak, która zasiadła za kierownicą modelu ASX. Brzydszą płeć reprezentuje natomiast Maciej Stuhr, który użytkować będzie najnowszy model Outlandera w odmianie PHEV. I właśnie najnowsza, trzecia generacja tego modelu gościła w styczniu w naszej redakcji. Co prawda w zwykłej odmianie benzynowej, ale moim zdaniem równie interesującej, co hybryda. Zapraszam do lektury.

 

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej

Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej