Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Są praktyczne i pełne innowacyjnych technologii, a każdy model ma swój własny charakter — oto rodzina X samochodów Opla, składająca się z modeli Grandland X, Crossland X i Mokka X. Rodzina SUV-ów Opla imponuje swoją wyróżniającą się jakością nie tylko klientom, jest też bardzo popularna wśród czytelników czasopism Off Road i SUV Magazin. To właśnie oni w konkursie 2018 Off Road Awards oddali swoje głosy na sportowego i eleganckiego Opla Grandlanda X jako najlepszy samochód w swoim segmencie. Po raz pierwszy w historii czytelnicy mogli głosować na swojego faworyta w segmencie SUV-ów z napędem na jedną oś, dzięki czemu Opel Grandland X pozostawił daleko w tyle jedenastu konkurentów.

„Nagrody od czytelników są dla nas szczególnym powodem do radości, ponieważ pokazują, że klientom podoba się nasz nowy model Grandland X. Nowy Grandland X to wyzwanie dla innych aut w segmencie SUV-ów. Świetnie wygląda i jest wyposażony w takie technologiczne nowości, jak kontrola trakcji IntelliGrip, lecz przede wszystkim daje niesamowitą przyjemność z jazdy” — powiedział Michael Walter, dyrektor ds. marketingu w segmencie samochodów kompaktowych i lekkich pojazdów użytkowych.

Ale ta dynamiczna nowość nie jest jedynym modelem Opla, który przekonał czytelników obu magazynów. Opel Crossland X również zachwycił stylowym wyglądem i elastycznymi możliwościami konfiguracji, zajmując trzecie miejsce w tej samej kategorii, co Grandland X.

Tym samym dwie nowości w rodzinie SUV-ów Opla kontynuują pasmo sukcesów zapoczątkowane u czytelników magazynu Off Road przez Mokkę X. Ten niestrudzony podróżnik z napędem na wszystkie koła jest dwukrotnym zwycięzcą w segmencie subkompaktowych SUV-ów. Powodów tego nieprzerwanego sukcesu jest co najmniej kilka: wszystkie trzy modele oferują radość z jazdy i praktyczność, a także liczne nowości łączące innowacyjne technologie z komfortem, takie jak system ostrzegania przed kolizją, reflektory LED i ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR, a równocześnie zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.

Źródło: OPEL

Czytelnicy Off Road już od 1982 roku wybierają swoje ulubione samochody terenowe
i SUV-y. W tym roku po raz pierwszy mogli głosować również czytelnicy siostrzanego czasopisma SUV Magazin. W bieżącej ankiecie oddano ponad 43 500 głosów. Pasjonaci samochodów terenowych i SUV-ów mogli wybrać swojego faworyta spośród 174 pojazdów w 12 kategoriach.

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testyNa rynku od 19-stu lat i ciągle zdobywa nowych fanów. Jest to flagowy model koncernu GM. Chciałbym dziś przedstawić ostatnie, czwarte już wcielenie tego samochodu. Do mojej dyspozycji oddano egzemplarz z benzynowym silnikiem 1,6 16V o mocy 115 KM.

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej

 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej