Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Mazda Motor Corporation ogłosiła dziś, że Nowa Mazda3 będzie miała swoją światową premierę podczas Los Angeles Auto Show, wystawy otwartej dla publiczności od 30 listopada do 9 grudnia br. Szczegóły przekazane zostaną podczas konferencji prasowej zorganizowanej w trakcie tego wydarzenia 28 listopada, podczas pierwszego z dwóch dni prasowych wystawy.

Nowa Mazda3 wprowadza bardziej dojrzałą interpretację języka projektowania Kodo, będącego ucieleśnieniem istoty japońskiej estetyki. Jednocześnie kluczowe osiągi nowego modelu zostały podniesione na wyższy poziom. Konstrukcja nadwozia SKYACTIV nowej generacji pozwala kierowcom w pełni wykorzystać ich naturalny zmysł równowagi, a najnowsze silniki z rodziny SKYACTIV oferują szybszą reakcję i lepszą kontrolę prędkości samochodu w każdej sytuacji drogowej.

Premiera Nowej Mazdy 3 daje początek zupełnie nowej generacji samochodów Mazdy, które dostarczą nowego wymiaru przyjemności z prowadzenia klientom na całym świecie.

Źródło: MAZDA

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testyNa rynku od 19-stu lat i ciągle zdobywa nowych fanów. Jest to flagowy model koncernu GM. Chciałbym dziś przedstawić ostatnie, czwarte już wcielenie tego samochodu. Do mojej dyspozycji oddano egzemplarz z benzynowym silnikiem 1,6 16V o mocy 115 KM.

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej

 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej