Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Piątek okołogodziny 16:00 samo centrum Warszawy. Pod hotelem Hilton z lawety zjeżdża unikatowa wersja Lamborghini Aventador LP760-2 Oakley Design. Jak się okazuje raptem kilkanaście godzin później, auto zostało skradzione we Francji i na lawecie przyjechało do Warszawy.

Akcja jakiej nie powstydziłby się najlepszy producent filmowy, tudzież sytuacja bardzo przypominająca popularny film "60 sekund" z Nicolasem Cage'm, w którym legendarny złodziej luksusowych samochodów ma dostarczyć mafii 50 luksusowych egzemplarzy.

Film nagrany przez Krzyśka:

 

Potrafiący się znaleźć w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu nasz redaktor Krzysztof Zdankowski w tamtej chwili jeszcze niczego nieświadomy postanowił nagrać ten wyjątkowy egzemplarz Lamborghini wyceniany na ok. 1,5 miliona złotych i podzielić się nim na naszym kanale YouTube i spotterskim fanpage'u na Facebooku. Wtedy właśnie dowiedzieliśmy się o fakcie, że uwiecznione na filmie Lamborghini Aventador zostało skradzione. Jak się finalnie okazało, nagranie znacząco pomogło w namierzeniu tego wyjątkowego auta.

O zaintesniałej sytuacji dowiecie się również z TVN Warszawa, które skontaktowało się z nami w celu opublikowania filmu i poinformowania jeszcze szerszej społeczności o zdarzeniu.

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testyNa rynku od 19-stu lat i ciągle zdobywa nowych fanów. Jest to flagowy model koncernu GM. Chciałbym dziś przedstawić ostatnie, czwarte już wcielenie tego samochodu. Do mojej dyspozycji oddano egzemplarz z benzynowym silnikiem 1,6 16V o mocy 115 KM.

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej

 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej