Śledź nas na:     

Marka:
Wróć

Ford Polska Sp. z o.o. informuje, że od 1 października br. oferowany na polskim rynku Ford Ranger dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Każdy klient, który zakupi Forda Ranger do końca roku otrzyma upust w wysokości 6.000 zł netto od ceny detalicznej.Ponadto firma Ford Polska Sp. z o.o. informuje, że ostatnio pojawiające się publikacje prasowe opisujące zmiany kwalifikacji podatkowej pick-upów nie dotyczą Forda Ranger. Samochód ten, we wszystkich wersjach kabinowych, jest prawidłowo klasyfikowany jako samochód przeznaczony do transportu towarów (kod 8704 - w/g Scalonej Nomenklatury Europejskiej). W związku z tym nabywcy samochodów Ford Ranger nie muszą się obawiać konieczności uiszczenia podatku akcyzowego. Dodatkowo przy nabyciu Forda Ranger możliwe jest odliczenie 100% podatku VAT zapłaconego przy zakupie, a także możliwe jest odliczanie podatku VAT zawartego w cenie paliwa.
Ford Ranger dostępny jest na polskim rynku w trzech wersjach nadwoziowych – z kabiną pojedynczą, przedłużoną i podwójną oraz w trzech wersjach wyposażenia – XL, XLT i Limited. Najtańsza wersja Forda Ranger (bez uwzględnienia rabatu) kosztuje 72.000 zł netto. W ciągu zaledwie 3 miesięcy sprzedaży Forda Ranger w Polsce do klientów trafiło 100 sztuk tego samochodu.

Źródło: Ford

Wróć

Najczęściej odwiedzane filmy

Partnerzy

Najczęściej odwiedzane testyNa rynku od 19-stu lat i ciągle zdobywa nowych fanów. Jest to flagowy model koncernu GM. Chciałbym dziś przedstawić ostatnie, czwarte już wcielenie tego samochodu. Do mojej dyspozycji oddano egzemplarz z benzynowym silnikiem 1,6 16V o mocy 115 KM.

Czytaj więcej

Mercedesa Klasy A znamy nie od dziś, a tym bardziej nie od wczoraj. Wypuszczona w 1997 roku I generacja tego malucha klasy Premium bardzo często poruszała się po polskich drogach. Od tamtej chwili minęło trochę czasu, a nowa Klasa A, nabrała wreszcie męskich rys.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane aktualności


Przy prędkości 130 km/h pole widzenia kierowcy zawęża się do jedynie 15% tego, czym dysponuje człowiek stojący w miejscu! Eksperci ze Szkoły Jazdy Renault przypominają o prawidłowym przygotowaniu samochodu do jazdy zimą w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ograniczone pole widzenia.

Czytaj więcej

 

Niesłabnąca popularność aut typu SUV powoduje, że każda marka szuka czegoś nowego, czegoś co zachwyci i przyciągnie do salonów nowych klientów. Dlatego Lexus postanowił do swojej oferty wprowadzić w klasie premium, kompaktowego SUV'a. Mowa jest o modelu NX300h.

 

Czytaj więcej